کد خبر : 208176
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 خرداد 1402 - 23:18

آموزش زبان فرانسه سطح A1

آموزش زبان فرانسه سطح A1

آموزش زبان فرانسه امروزه یک نیاز مهم به شمار می رود چرا که می تواند بازار کار بسیار خوبی داشته باشد. برای یادگیری گیری این زبان از سطح مبتدی یا A1 باید بسیار اصولی اقدام نمود. شرکت در کلاس های‌ آموزشگاه زبان ملل راهی است که دریچه های پیشرفت و ترقی را به روی زبان آموزان عزیز

آموزش زبان فرانسه امروزه یک نیاز مهم به شمار می رود چرا که می تواند بازار کار بسیار خوبی داشته باشد. برای یادگیری گیری این زبان از سطح مبتدی یا A1 باید بسیار اصولی اقدام نمود. شرکت در کلاس هایآموزشگاه زبان ملل راهی است که دریچه های پیشرفت و ترقی را به روی زبان آموزان عزیز باز می کند. در این دانشنامه درباره سطح ابتدایی صحبت خواهیم کرد و شما با این سطح آشنا می شوید.

نگاهی به زبان فرانسه

قبل از این که برای آموزش زبان فرانسه اقدام نمایید بهتر است بیشتر با این زبان آشنا شوید. این زبان بسیار پویا، جذاب و با قدمتی دیرین می باشد. در زمینه های بین المللی معماری، هنرهای تجسمی تئاتر، مد و سایر رشته های مختلف باید روی این زبان حساب ویژه باز کنید. این زبان در سر تا سر دنیا طرفداران زیادی دارد و از نظر گستردگی و فراگیری در رتبه پنجم قرار می گیرد. حدود سیصد میلیون نفر در سر تا سر جهان به این زبان صحبت می کنند. اکر قصد مهاجرت داشته باشید می توانید به جز فرانسه کشورهای دیگری را انتخاب نمایید. یه عنوان مثال کانادا، سوئیس، بلژیک، مراکش، تونس و چهد کشور دیگر این زبان را به کار می برند. اما اگر در ایران می خواهید از این زبان استفاده نمایید، می توانید در موسسه های گردشکری، مجله ها و مطبوعات، شرکت های صادرات و واردات در دارالترجمه ها، آموزشگاه هتی زبان و سایر مکان ها مشغول به کار شوید.

آشنایی با سطح A1 برای آموزش زبان فرانسه

افرادی که قصد دارند به کشور فرانسه مهاجرت نمایند می توانند از راه های مختلف اقدام نمایند. اهدافی مثل تحصیل، تجارت، کسب و کار و سایر موارد می توانند مسیر شما را برای مهاجرت به این کشور باز کنند. اما برای این کار ابتدا باید آموزش زبان فرانسه را در برنامه خود دهید. ابتدایی ترین سطح برای یادگیری این زبان، سطح A1 است. در واقع نخستین گام در یادگیری این زبان محسوب می شود و شما با مقدمات این زبان آشنا می شوید. دستورهای پایه ای را در این سطح مقدماتی یاد می گیرید. در ابتدا با الفبای زبان فرانسوی آشنا خواهید شد و در ادامه به یادگیری صرف افعال، حروف اضافه و جملات کاربردی و مهم می پردازید. پر نهایت پس از گذراندن این دوره می توانید مکالمات ساده را به راحتی انجام دهید و جملات مقدماتی را به کار ببرید.

هدف از سطح مبتدی یا A1 در آموزش زبان فرانسه

همان گونه که گفته شد در مسیر آموزش زبان فرانسه باید سطوح مختلف طی شود تا به قله های پیشرفت رسید. ابتدایی ترین سطح در این مسیر، سطح مقدماتی یا A1 است که زبان آموزان باید در ابتدا این دوره را بگذرانند. در واقع روزنه پیشرفت برای رسیدن به قله همین سطح مبتدی می باشد. برای شروع این سطح و ادامه دوره های آموزشی باید از ابتدا هدف خود را از یادگیری مشخص نموده و به صورت کاملا هدفمند مسیر را ادامه دهید. مهم این است که در این دوره، از آموزش زبان فرانسه لذت ببرید. هدف از این سطح آموزش نکات مقدماتی و اصولی و پایه ای در زبان فرانسه است. در واقع باید گفت که دانش زبانی و مهارت های شما از همین سطح آغاز و پایه گذاری می شود. به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارد.

چه افرادی باید از این دوره استفاده نمایند؟ 

اما سوال این جا است که آموزش زبان فرانسه از سطح A1 برای چه افرادی مناسب است. تمام افرادی که اصلا از این زبان هیچپیش زمینه ای ندارند و در قدم اول یادگیری این زبان قرار دارند، می توانند برای ثبت نام در این سطح اقدام نمایند. برای آغاز یادگیری اصلا مهم نیست که چه هدف و انگیزه ای دارید، در هر صورت پس از مشخص نمودن هدف خود باید این سطح را آغاز نمایید. اما فراموش نکنید که حتما با انگیزه و هدف مشخص قدم در این راه بگذارید. هر هدفی که دارید باید شما را در هر قدم همراهی کند‌.

مهارت های کسب شده در سطح A1 

در این قسمت مشخص خواهیم کرد که با گذراندن سطح A1 در آموزش زبان فرانسه چه مهارت هایی را کسب خواهید کرد. در واقع پس از گذراندن این دوره شما اصول پایه ای و اساسی این زبان را می شناسید. شما قادر خواهید بود پس از این مرحله خود را به زبان فرانسوی معرفی نمایید و با جملاتی با ساختار ساده صحبت نمایید. جمله سازی صحیح از مهارت های اکتسابی این سطح از زبان فرانسه است و همچنین می توانید مکالمات ساده را نیز بگویید. از مزیت های دیگر این دوره درم مفهوم و معنای متون ساده و کوتاه است‌. عبارت ها و اصطلاحات ابتدایی و مقدماتی را می توانید به راحتی بنویسید. شایان به ذکر است که در این دوره هر چهار مهارت زبانی شامل مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن مورد نظر است.

آیا شروع آموزش زبان فرانسه در سطحA1 پیش نیاز دارد؟

برخی از زبان آموزان این تردید را دارند که برای آموزش زبان فرانسه در سطح A1 یا همان مبتدی باید پیش نیازی از این زبان داشته باشند. اما این تصور کاملا اشتباه است. زبان آموزان در این دوره همه نکات را از پایه و اصول یاد می گیرند. از آموزش الفبا شروع شده و در ادامه جملات ساده و نکات گرامری را آموزش می بینند. برای یادگیری بهتر می توانید منابع مهمی را برای خود تهیه نمایید. با اساتید خود مشورت کرده و سعی کنید مهارت های زبانی خود را تقویت نمایید.

توصیه های مهم برای آموزش زبان فرانسه

گفتنی است که برای شروع به آموزش هر زبانی به عنوان زبان دوم باید راهکارهایی را مد نظر قرار دهید. باز هم برای سهولت در دسترسی در این مقاله نیز توصیه هایی برای شما ارائه خواهیم کرد.

موقعیت های اجباری برای خود درست کنید

توصیه می کنیم برای پیشرفت در آموزش زبان فرانسه حتما موقعیت های زبانی برای خودتان ایجاد کنید. شما باید با این روش بر زبان فرانسه مسلط شوید. خودتان را در شرایطی قرار دهید که مجبور باشید فقط فرانسوی صحبت کنید. اگر شرایط مسافرت یا مهاجرت ندارید، می توانید در دوره های آموزشی شرکت کنید. آموزشگاه زبان ملل با برقراری دوره های مختلف شما را در این مسیر راهنمایی می کند‌. سعی کنید نیازهای خود را به تنهایی برطرف کنید. در موسسه ما اساتید بسیار برجسته و کارآمد، بهترین تکنیک های آموزشی را به کار می برند و شما را در مسیری درست از آموزش زبان فرانسه قرار می دهند. حتی دوره های فشرده نیز برگزار خواهد شد و افرادی که فرصت کمی دارند و قرار است برای مهاجرت اقدام نمایند، می توانند از این دوره بهره ببرند.

فعالیت های زبانی انجام دهید

یادگیری و آموزش زبان فرانسه نباید محدود به کلاس و کتاب باشد. مشاهده انواع فیلم و سریال به زبان فرانسه کمک زیادی به شما زبان آموزان عزیز خواهد کرد. گوشدادن به موسیقی روشی بسیار لذت بخش و جذاب است. در مقاله ی دیگری چندین آهنگ زیبای فرانسوی را معرفی نموده ایم. پادکست ها در موضوعات مختلف وجود دارند و منبع بسیار غنی برای آموزش زبان فرانسه هستند‌. همچنین گوش دادن به اخبار نیز شما را با دنیایی از واژه ها و اصطلاحات در زمینه های مختلف آشنا می سازد. پس توصیه ما را جدی بگیرید و با فعالیت های زبانی متنوع، به خودتان کمک کنید. دامنه لغات خود را بالا ببرید و برای یادگیری بهتر تمرین و تکرار مداوم را در دستور کار خود قرار دهید.

سخن پایانی

مبنای این مقاله را بر آموزش زبان فرانسه برای شروع از سطح مبتدی یا A1 قرار داده ایم. برای شروع اصلا نیاز نیست دانش زبانی خاصی داشته باشید چون این سطح تز پایه شروع می شود و تمام اصول زبانی را به صورت اصولی یاد می گیرید. دوره های آموزشی آموزشگاه زبان ملل را فراموش نکنید و از اساتید کاربلد ما با تکنیک های آموزشی عالی بهره لازم را ببرید.

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خرید آمپول اوزمپیک

آجر نسوز

مرکز فروش نردبان مخابراتی

پراپ فرم

دمپایی عمده

خرید صندل عمده

کامل ترین مرجع پی ال سی

استابلایزر سروو موتوری

فرکانس متر

چسباندن زيرنويس

تعمیر گیربکس کیا

دانلود آهنگ جدید

تبلیغات در بله

یوتوفارکس

تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک

خرید رپورتاژ ارزان

مکانیک سیار

خرید رپورتاژ آگهی