کد خبر : 135379
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آذر 1400 - 22:55

جوانان حزب‌الهی و انقلابی برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کنند

جوانان حزب‌الهی و انقلابی برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کنند

ایسنا/البرز امام جمعه کرج گفت: با توجه به اینکه ثبت‌نام برای کاندیداتوری شوراهای شهر شروع‌شده توصیه بنده به دوستان جوان حزب الهی، متدین، انقلابی، کارآمد، دارای دانش مدیریت شهری و آشنای به مسائل فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و عمرانی و بهداشتی و امثال ذالک این است که وارد عرصه شوید و ثبت‌نام کنید و خود

جوانان حزب‌الهی و انقلابی برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کنند

ایسنا/البرز امام جمعه کرج گفت: با توجه به اینکه ثبت‌نام برای کاندیداتوری شوراهای شهر شروع‌شده توصیه بنده به دوستان جوان حزب الهی، متدین، انقلابی، کارآمد، دارای دانش مدیریت شهری و آشنای به مسائل فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و عمرانی و بهداشتی و امثال ذالک این است که وارد عرصه شوید و ثبت‌نام کنید و خود را معرفی کنید.

 آیت‌الله حسینی همدانی ظهر امروز در نماز جمعه ۲۲ اسفند کرج با اشاره به ولادت امام حسین علیه‌السلام و روز پاسدار ،بیان کرد: سوم شعبان ولادت سرور و سالار شهیدان و اسوه جهاد در راه خدا حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام است. این روز نورانی که یادآور ایثار و شهادت و بصیرت و مجموعه‌ای از صفات پسندیده آن حضرت ویاران باوفایش درراه پاسداری از دین است، روز پاسدار نامیده شده است. این روز را به همه‌کسانی که از دین وارزش های الهی پاسداری می کنندبه خصوص برادران بزرگوار سپاه پاسداران تبریک عرض می‌کنم.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصداق عینی ما می‌توانیم است

به گزارش ایسنا، وی در ادامه بابیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصداق عینی ما می‌توانیم است، بیان کرد: سپاه یک‌نهاد انقلابی است که با ساختار ارزشی و نیروی مومن و انقلابی که دارد از بدو تأسیس تا امروز عملاً در تمام عرصه‌های دفاع از آرمان‌های انقلاب و جهاد و مبارزه و تولید و استقلال اقتصادی و قدرت نظامی در کنار مردم و امامین  انقلاب  بوده‌اند و به‌عنوان  نیروی  راهبردی انقلاب در عرصه‌های موردنیازوبا توجه به شرایط و اقتضائات، فعالانه اقدام کرده‌اند. و مصداق عینی ما می‌توانیم بوده است.

در ادامه امام‌جمعه کرج به بیان چند شاخصه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت که عبارت‌اند از: «تبلور ارزش‌ها و معیارهای دینی»،«مردمی بودن»،«ولایی بودن»و«شهادت‌طلبی.»

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه دشمن برای تضعیف سپاه بسیار تلاش می‌کند،بیان کرد: خیلی تلاش می‌کنند تا با انواع حیل، سپاه را تضعیف کنند و جایگاه مردمی آن را تخریب کنند.تاامروزنتوانسته اند نخواهند توانست و مردم ما قدردان تلاش‌ها و خدمات عزیزان هستند.

جانبازان مناره‌های درخشانی هستند که پرچم انقلاب را برافراشته ‌اند

وی در ادامه با تبریک سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس سلام‌الله‌علیه، گفت: مقام علمی و اخلاقی و معنوی حضرت ابوالفضل را می‌توانیم در زیارت‌نامه ایشان ببینیم. ولادت این جانباز رشید کربلا  که الگوی تمام‌عیار انسانیت، شرف و ایثار است را روز جانباز نامیده‌اند. تا به این وسیله همه ما آن شخصیت بزرگوار را الگوی خود در دفاع از دین، امامت، ولایت و اطاعت قرار دهیم، و هم از جانبازانی که با پیروی از ایشان بهترین سرمایه‏های وجودی خویش را درراه انقلاب و ارزش‏های اسلامی ایثار کردند، تقدیر نماییم.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی بابیان اینکه جانبازان پرچم انقلاب اسلامی را برافراشته‌اند،اظهار کرد: جانبازان مناره‌های درخشانی هستند که بدون سخن گفتن با تن مجروح خود راه درست و اصیل انقلاب را به مردم نشان می‌دهند و پرچم امام و انقلاب را برافراشته نگه‌داشته‌اند و با حضور خود درصحنه از ولایت حمایت می‌کنند.

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه کمترین کار در قبال جانبازان عزیز احترام و گرامی داشت این عزیزان است،بیان کرد: احترام و گرامی داشتن دستاوردهای ایثار این عزیزان یعنی استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی، اصل ولایت‌فقیه و حاکمیت دین . این‌ها کمترین کاری است که ما در قبال این‌همه عظمت آفریده‌شده می‌توانیم انجام دهیم و باید این را در نظر داشته باشیم که این عزیزان در زندگی روزانه خود دائماً شهید می‌شوند.

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی هر چه دارد مدیون خون پاک شهیدان است،بیان داشت: اگر قدرت منطقه‌ای داریم و اگر توان علمی ما بالا رفته اگر توان نظامی ما حرف برای گفتن دارد اگر در همین جنگ اقتصادی آمریکا و دشمنانمان را ولو باتحمل فشار به‌زانو درآورده‌ایم و هرچه عزت داریم مرهون خون پاک شهیدان است.

نسل جدید از ریشه‌های فرهنگ و ارزش‌های الهی برخوردار است

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با اشاره به این‌که نسل جدید از ریشه‌های فرهنگ و ارزش‌های الهی برخوردار است،بیان کرد: مدت‌ها دشمنان سعی کردند و می‌کنند که به دنیا القاء کنند، نسل جدید از این ارزش‌های الهی ریشه‌دار در فرهنگ دینی و انقلابی دور شده‌اند اما ناگهان عرصه دفاع از حرم و امنیت پیدا شد و همه دیدند که این نسل همان نسل است.

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه به بازخوانی منویات رهبر معظم انقلاب در روز مبعث رسول اکرم پرداخت و گفت: بیانات امام المسلمین را ملاحظه فرمودید و تأکیدات مهم ایشان بر چند مسئله: تعریف بعثت، ایجاد مناسبات اجتماعی، قدرت سیاسی و حکمرانی، بعد اشاره به اسلام سیاسی کردند که نتیجه حرکت انبیاء است و انقلاب اسلامی نتیجه و ثمره همان بعثت است.

وی در ادامه گفت: البته در مقابلش اشرار قد کشیدند و ما بر اساس قرآن با هیچ کشوری که ستیزه نکند جنگ نداریم. بعد هم برای مقابله به دو عنصر صبر و بصیرت اشاره فرمودند (تعبیر آقای حائری در این مواجهه با دشمن در جنگ نرم احتیاج به بصیرت داریم و در جنگ سخت احتیاج به صبر) و دعوت به تواصی فرمودند.

رئیس شورای امور مساجد در استان البرز با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد فضای مجازی و وضعیت معیشت مردم ،گفت: فضای مجازی را حضرت آقا عرصه کار دقیق جوانان می‌دانند. وقتی مسئولین اقدام درستی ندارند و کار را قفل می‌کنند خودتان اقدام کنید و کارهای با نصاب و ارزشی تولید کنید. گلایه از وضعیت معیشت و گرانی بی‌منطق اجناس هم داشتند که واقعاً جای تأسف دارد برای مسئولین بی‌عرضه‌ای که همه‌چیز داریم ولی این‌گونه ظلم می‌کنند.

هیئات اجرائی به قانون عمل کنند

آیت‌الله حسینی همدانی با توجه به شروع ثبت‌نام کاندیداها برای انتخابات شوراهای شهر ،بیان کرد: با توجه به اینکه ثبت‌نام برای کاندیداتوری شوراهای شهر شروع‌شده توصیه بنده به دوستان جوان حزب الهی، متدین، انقلابی، کارآمد، دارای دانش مدیریت شهری و آشنای به مسائل فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و عمرانی و بهداشتی و امثال ذالک این است که وارد عرصه شوید و ثبت‌نام کنید و خود را معرفی کنید.

وی در ادامه با تأکید بر عمل به مرِّ قانون و اجتناب از گرایش به احزاب ،گفت: هیئات نظارت و هیئات اجرائی و معتمدین همان‌طور که قبلاً گفته شد خدا را در نظر بگیرید و به مرّ قانون عمل کنید. از گرایش به افراد و گروه‌ها اجتناب کنید. اجازه ورود همه افکار و نظریاتی که منع قانونی ندارند را بدهید. هیئت نظارت این دوره محصول تفکر انقلابی مجلس انقلابی است پس باید هیچ تسامحی نسبت به هیچ‌کس نداشته باشند، سفارش پذیر نباشند در ضمن مواظب باشند آبروی کسی را هم نبرند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دمپایی عمده

خرید صندل عمده

کامل ترین مرجع پی ال سی

بهترین قالیشویی تجریش

استابلایزر سروو موتوری

فرکانس متر

چسباندن زيرنويس

تعمیر گیربکس کیا

دانلود آهنگ جدید

پرستاری از سالمندان در منزل

تبلیغات در بله

آموزش حسابداری

تقویت انتن موبایل

پخش کننده ظروف یکبارمصرف

یوتوفارکس

تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک

خرید کلاه کاسکت

خرید رپورتاژ ارزان

مکانیک سیار

خرید رپورتاژ آگهی