کد خبر : 208473
تاریخ انتشار : جمعه 26 آبان 1402 - 22:12

معرفی خدمات آنلاین پزشکی و پرستاری

معرفی خدمات آنلاین پزشکی و پرستاری

  استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری برای تمام افراد جامعه ضروری است. گاهی جهت نوبت گرفتن برای یک آزمایش ساده، باید به چندین آزمایشگاه مراجعه کنید تا یک مرکز معتبر را پیدا نمایید. امروزه اکثر کارهای پزشکی از طریق اینترنت قابل انجام است. شما می توانید، برای انجام آزمایشات خود از سایت های معتبر

 

استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری برای تمام افراد جامعه ضروری است. گاهی جهت نوبت گرفتن برای یک آزمایش ساده، باید به چندین آزمایشگاه مراجعه کنید تا یک مرکز معتبر را پیدا نمایید. امروزه اکثر کارهای پزشکی از طریق اینترنت قابل انجام است. شما می توانید، برای انجام آزمایشات خود از سایت های معتبر فعال در این زمینه استفاده کنید.

آنی آزما به عنوان بهترین سایت اینترنتی فعال در زمینه آزمایشگاهی در کشور شناخته می شود. در این مجموعه خدمات مختلفی مانند طب کار، خدمات پرستاری ، خدمات پزشکی، آزمایشات ژنتیک و غیره انجام می شود. برای آشنایی با این خدمات با ما همراه باشید تا به طور کامل شما را با خدمات سایت آنی آزما آشنا کنیم.

E:\OneDrive\Desktop\about-img.jpg

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پزشکی در آنی آزما

خدمات پزشکی مختلف از طریق سایت آنی آزما انجام می شود. مراجعه به پزشک برای ویزیت مشکلات خاص خود را به همراه دارد. گاهی اوقات رفتن به مطب پزشک کار سختی برای افراد است و بیماران ساعت ها باید در مطب منتظر بمانند تا نوبت آن ها شود. راه حل این مشکلات، استفاده از خدمات آنلاین پزشکی است که به ویزیت بیماران می پردازند.

شما می توانید با انواع پزشک ها مانند پزشک عمومی، پزشک داخلی، متخصص ارتوپد، متخصص پوست و مو، متخصص غدد و مشاوره ژنتیک ارتباط برقرار کنید. آنی آزما این امکان را فراهم کرده که پزشکان متخصص و درجه یک کشور به منزل شما بیایند و در آن جا شما را ویزیت کنند.

می توانید به صورت آنلاین در سایت با پزشک ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را مطرح کنید. با ویزیت آنلاین خدمات مورد نیاز را دریافت و هزینه کم تری پرداخت می کنید. به سایت آنی آزما مراجعه کنید، نوع تخصص پزشک را انتخاب و مبلغ ویزیت را ببینید. خدمت دیگری که سایت آنی آزما ارائه می دهد، نسخه آنلاین است. می توانید نسخه آنلاین خود را دریافت و در مورد تحلیل دارو ها از آنی آزما سوال بپرسید.

E:\OneDrive\Desktop\visit-doctor-at-home-680x438.png

بررسی پزشکی در خانه

انجام آزمایشات ژنتیک در آنی آزما

آزمایشات ژنتیکی از مهم ترین آزمایشات بدو تولد و در دوران بارداری است. از طریق آزمایش ژنتیکی می توان مشکلات ارثی را بررسی کرد. با کمک بررسی dna، تمام ژن ها مورد آزمایش قرار می گیرند و مشکلات جسمی تشخیص داده می شوند. آزمایشات ژنتیکی آنی آزما شامل:

آزمایش کاریوتایپ

آزمایش کاریوتایپ به بررسی کروموزوم های انسان می پردازد و با روش های مختلفی انجام می شود. کروموزوم ها حاوی dna هستند و در این آزمایش به طور کامل بررسی می شوند. با تحلیل نتایج به دست آمده در این آزمایش، اختلالات ژنتیکی مشخص خواهد شد. این آزمایش از نوع خون، آمینوسنتز و جنین cvs قابل انجام است. هزینه این آزمایشات متغیر است و به طور میانگین حدود ۱ تا ۴ میلیون تومان هزینه دارد.

آزمایش تعیین رابطه ابویت (Paternity)

این آزمایش با نام پدر فرزندی شناخته شده که رابطه بین ژنتیک پدر و مادر با فرزندان بررسی می شود. برای تشخیص هویت و بررسی ژنتیک از این آزمایش استفاده شده و رابطه خانوادگی را از طریق ژنتیک مشخص می کند. تمام ژن های فرد مورد بررسی قرار گرفته و میزان شباهت آن ها به هم سنجیده می شود. افراد درجه یک شباهت ژنتیکی بسیار زیادی دارند. نوبت دهی این آزمایش از طریق سایت آنی آزما قابل انجام است.

آزمایش NIPT

این آزمایش ژنتیکی به بررسی ژن های جنین در شکم مادر می پردازد. این آزمایش از طریق خون انجام می شود و تمام ناهنجاری های کودک در دوره جنینی را تشخیص می دهد. با کمک این تست، کودکان ناقص شناسایی شده و در صورت ضرورت جنین سقط می شود. این آزمایش معمولا قیمت بالایی دارد؛ اما در آنی آزما با کم ترین هزینه قابل انجام است. میانگین قیمت این آزمایش در آنی آزما حدود ۴ تا ۵ میلیون تومان است.

E:\OneDrive\Desktop\8894d987c2fe4dec88add24b2c077b11.jpg

سایت نوبت دهی پزشکی

ارائه خدمات طب کار به مشاغل مختلف

خدمات طب کار شامل بررسی اشخاص قبل از استخدام و یا شاغلین در حال انجام کار است. در طب کار آزمایشات مختلف انجام شده تا سلامتی فرد مشخص شود. افراد باید صلاحیت خود را برای استخدام یا ماندن در آن کار نشان بدهند. کسانی که دچار مشکلاتی مانند فشار و چربی خون هستند، بیماری در این آزمایشات مشخص شده و خیلی زود درمان می شوند. خیلی از مشاغل دولتی و خصوصی از این روش برای بررسی کارکنان خود استفاده می کنند. خدمات طب کار شامل ۳ بخش زیر است:

بدو استخدام

طب کار در بدو استخدام به بررسی نیروهای جدید و متقاضی کار می پردازد. برای مشاغل سخت توانایی جسمی اهمیت خیلی زیادی دارد و اگر آزمایشات نتایج خوبی نداشته باشد، فرد استخدام نمی شود. این آزمایشات به دو بخش تقسیم می شوند، آزمایشات افراد بالای ۳۵ سال و افراد کم تر ۳۵ سال است. کسانی که بیشتر از ۳۵ سال سن دارند، باید نوار قلب را نیز انجام داده و از این نظر بررسی بشوند. هزینه طب کار بدو استخدام در زیر ۳۵ سال حدود ۴۰۰ هزار تومان و بالای ۳۵ سال حدود ۵۰۰ هزار تومان است.

آزمایشات ادواری

این آزمایشات توسط شرکت ها و ادارات مختلف برای بررسی دوره ای کارکنان انجام می شود. در دوره های مشخص چند ماهه آزمایش خون برای بررسی میزان چربی و فشار خون یا سایر پارامترها انجام می شود. این افراد از نظر جسمی و روحی بررسی شده و مشکلات و بیماری ها در پرونده پزشکی آن ها ثبت می شود. این بررسی دوره ای به حفظ سلامت افراد و بالا بردن کیفیت کار کمک زیادی می کند. هزینه آزمایشات دوره ای با توجه به تعداد پرسنل و قرارداد امضا شده، مشخص می شود.

صدور کارت بهداشت

داشتن کارت بهداشت که نشان دهنده بهداشت جسمی است، برای برخی از مشاغل ضروری می باشد. برای گرفتن این کارت، می توانید به سایت آنی آزما مراجعه کرده و به صورت فردی یا گروهی درخواست بررسی و کارت بهداشت را به ثبت برسانید. برای یک نفر معمولا هزینه ۲۰۰ هزار تومان و برای شرکت ها با توجه به تعداد، مشخص می شود.

E:\OneDrive\Desktop\a74086aa1d7a48a0842b5d743c75e43b.jpg

انجام انواع تزریقات

خدمات پرستاری در آنی آزما

خدمات پرستاری در مطب های پزشکی و بیمارستانی انجام می شود. دریافت این خدمات در منزل، می تواند بسیاری از مشکلات بیماران را حل کند. خدمات پرستاری شامل تزریق آمپول و انواع سرم در محل است. بیمار بعد از تهیه دارو ها، می تواند در آنی آزما درخواست پرستار بدهد و این تزریقات در خانه برای او انجام می شود. هزینه ها بر اساس نوع خدمت که شامل تزریق آمپول، سرم یا هر دو مشخص خواهد شد. این خدمات در شهر های مختلف انجام شده و با انتخاب شهر خود می توانید از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنید.

معرفی بهترین سایت آزمایشگاهی و پزشکی

آنی آزما یک سایت فعال در زمینه ارائه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی است. هدف این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت در منزل شما است. گاهی برخی بیماران در مراکز درمانی معطل شده و به مشکل بر می خورند. آنی آزما این مشکلات را حل کرده تا بتوانید به صورت آنلاین درخواست پزشک، پرستار را داشته باشید.

بعد از ثبت درخواست در سایت، متخصصان آنی آزما خیلی سریع به محل زندگی شما آمده و آزمایشات را انجام می دهند. جواب آزمایشات و نسخه ویزیت آنلاین در سایت قابل دریافت است. هزینه های آنی آزما مطابق مصوبات وزارت بهداشت تعیین می شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دمپایی عمده

خرید صندل عمده

کامل ترین مرجع پی ال سی

بهترین قالیشویی تجریش

استابلایزر سروو موتوری

فرکانس متر

چسباندن زيرنويس

تعمیر گیربکس کیا

دانلود آهنگ جدید

پرستاری از سالمندان در منزل

تبلیغات در بله

آموزش حسابداری

تقویت انتن موبایل

پخش کننده ظروف یکبارمصرف

یوتوفارکس

تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک

خرید کلاه کاسکت

خرید رپورتاژ ارزان

مکانیک سیار

خرید رپورتاژ آگهی